274913-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Lokomotivradsätzen – Naprawa P4 wózków lokomotywy elektrycznej serii EP07P
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa P4 wózków lokomotywy elektrycznej serii EP07P
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę prac przeglądowo - naprawczych dwóch wózków wraz z wyposażeniem (zestawy kołowe, silniki trakcyjne, układ hamulcowy) wymontowanych z lokomotywy elektrycznej serii EP07P, w tym prac stałych czwartego poziomu utrzymania oraz prac dodatkowych zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, zawartymi we wszystkich załącznikach Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: Po.240.2003.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50221300 Reparatur und Wartung von Lokomotivradsätzen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji