2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbesteding IT-infrastructuur dienstverlening ten behoeve van ZonMw
Beschreibung: De scope omvat op hoofdlijnen het volgende: - De inrichting en overgang van IT-infrastructuur-dienstverlening naar opdrachtnemer (transitie); - Het beheren, onderhouden en continu verbeteren van de IT-infrastructuur en de dienstverlening; - Het ontwerpen, leveren, implementeren, onderhouden en in beheer nemen van nieuwe, vervangende, netwerkcomponenten.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie selectieleidraad.