274971-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – SERWISOWANIE STACJI HYDROLOKACYJNYCH SHL-101/TM W LATACH 2026-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSERWISOWANIE STACJI HYDROLOKACYJNYCH SHL-101/TM W LATACH 2026-2028
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest SERWISOWANIE STACJI HYDROLOKACYJNYCH SHL-101/TM W LATACH 2026-2028. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung51/KPW/BP/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest SERWISOWANIE STACJI HYDROLOKACYJNYCH SHL-101/TM W LATACH 2026-2028 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.