274998-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Düngemittel – Nawóz azotowy RSM 32 lub równoważny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNawóz azotowy RSM 32 lub równoważny
BeschreibungNawóz azotowy RSM 32 lub równoważny w ilości 25 ton. Opis przedmiotu zamówienia – parametry techniczne i jakościowe wymagane dla produktu równoważnego: Nawóz azotowy płynny. Roztwór saletrzano-mocznikowy. Zawartość: N 32% azotu, w tym: 8% w formie amonowej NH4 8% w formie azotanowej NO3 16% w formie amidowej NO2 Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych środka równoważnego Zamawiający wymaga załączenia do oferty karty charakterystyki. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung157524-2025
Interne Kennung77/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001