2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego kombajnu poletkowego do zbioru buraków dla SDOO Głubczyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Dostawa specjalistycznego kombajnu poletkowego do zbioru buraków dla SDOO Głubczyce.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa specjalistycznego kombajnu poletkowego do zbioru buraków dla SDOO Głubczyce.
Menge: 1 Stück