See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli położonych na terenie gminy Borek Wlkp. wraz z zapewnieniem opieki podczas dowożenia w dni nauki szkolnej w 2026 roku, dla których Gmina Borek Wlkp. jest organem prowadzącym.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowożeniu uczniów do szkół i przedszkoli położonych na terenie gminy Borek Wlkp. wraz z zapewnieniem opieki podczas dowożenia w dni nauki szkolnej w 2026 roku, dla których – zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe – Gmina Borek Wlkp. jest organem prowadzącym, który obejmuje świadczenie usług przewozowych środkami transportu (pojazdy) przystosowanymi do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania (ustalone miejsce zbiórki) do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania ucznia (ustalone miejsce zbiórki) i zapewnienie opieki uczniom w czasie przejazdu. 2. Dowóz uczniów odbywa się w dni nauki szkolnej, z wyłączeniem zimowych, wiosennych, letnich oraz innych przerw w nauce wynikających z kalendarza roku szkolnego 2025/2026 oraz 2026/2027. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, dowóz będzie zapewniony przez Wykonawcę, na wcześniejsze zgłoszenie dyrektora szkoły. Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do umowy. 3. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów spełniających w szczególności następujące warunki: - sprawny technicznie – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), - posiadający ubezpieczone miejsca dla pasażerów (NNW), - oznaczony, że przewozi uczniów, - ogrzewany w okresie jesienno-zimowym, - posiadający wymagane dokumenty do przewozu osób zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2024 r. 1539 z późn. zm.), - spełniający wymogi sanitarne i bhp. Ponadto autobusy muszą spełniać wymagania, określone przepisami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502 z późn. zm.). 4. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów, które wykazał w dokumencie potwierdzającym spełnienie warunków udziału w postępowaniu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dowożenie do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wlkp., Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zimnowodzie, Przedszkola Samorządowego w Karolewie i Przedszkola Samorządowego w Zalesiu - część 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowożeniu uczniów do szkół i przedszkoli położonych na terenie gminy Borek Wlkp. wraz z zapewnieniem opieki podczas dowożenia w dni nauki szkolnej w 2026 roku, dla których – zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe – Gmina Borek Wlkp. jest organem prowadzącym, który obejmuje świadczenie usług przewozowych środkami transportu (pojazdy) przystosowanymi do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania (ustalone miejsce zbiórki) do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania ucznia (ustalone miejsce zbiórki) i zapewnienie opieki uczniom w czasie przejazdu: - szacowana liczba km dziennie: 221 km - punkt rozpoczęcia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. - punkt zakończenia dowożenia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. 2. Wykonawca musi zapewnić pojazd do przewozu na miejscach siedzących min. 55+1. 3. Dowóz uczniów odbywa się w dni nauki szkolnej, z wyłączeniem zimowych, wiosennych, letnich oraz innych przerw w nauce wynikających z kalendarza roku szkolnego 2025/2026 oraz 2026/2027. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, dowóz będzie zapewniony przez Wykonawcę, na wcześniejsze zgłoszenie dyrektora szkoły. Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do umowy. 4. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów spełniających w szczególności następujące warunki: - sprawny technicznie – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), - posiadający ubezpieczone miejsca dla pasażerów (NNW), - oznaczony, że przewozi uczniów, - ogrzewany w okresie jesienno-zimowym, - posiadający wymagane dokumenty do przewozu osób zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2024 r. 1539 z późn. zm.), - spełniający wymogi sanitarne i bhp. Ponadto autobusy muszą spełniać wymagania, określone przepisami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502 z późn. zm.). 5. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów, które wykazał w dokumencie potwierdzającym spełnienie warunków udziału w postępowaniu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: Dowożenie do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wlkp., Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zimnowodzie, Przedszkola Samorządowego w Karolewie i Przedszkola Samorządowego w Zalesiu - część 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowożeniu uczniów do szkół i przedszkoli położonych na terenie gminy Borek Wlkp. wraz z zapewnieniem opieki podczas dowożenia w dni nauki szkolnej w 2026 roku, dla których – zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe – Gmina Borek Wlkp. jest organem prowadzącym, który obejmuje świadczenie usług przewozowych środkami transportu (pojazdy) przystosowanymi do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania (ustalone miejsce zbiórki) do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania ucznia (ustalone miejsce zbiórki) i zapewnienie opieki uczniom w czasie przejazdu: - szacowana liczba km dziennie: 175 km - punkt rozpoczęcia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. - punkt zakończenia dowożenia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. 2. Wykonawca musi zapewnić pojazd do przewozu na miejscach siedzących min. 56+1. 3. Dowóz uczniów odbywa się w dni nauki szkolnej, z wyłączeniem zimowych, wiosennych, letnich oraz innych przerw w nauce wynikających z kalendarza roku szkolnego 2025/2026 oraz 2026/2027. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, dowóz będzie zapewniony przez Wykonawcę, na wcześniejsze zgłoszenie dyrektora szkoły. Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do umowy. 4. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów spełniających w szczególności następujące warunki: - sprawny technicznie – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), - posiadający ubezpieczone miejsca dla pasażerów (NNW), - oznaczony, że przewozi uczniów, - ogrzewany w okresie jesienno-zimowym, - posiadający wymagane dokumenty do przewozu osób zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2024 r. 1539 z późn. zm.), - spełniający wymogi sanitarne i bhp. Ponadto autobusy muszą spełniać wymagania, określone przepisami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502 z późn. zm.). 5. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów, które wykazał w dokumencie potwierdzającym spełnienie warunków udziału w postępowaniu.
Los: LOT-0003
Titel: Dowożenie do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wlkp., Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zimnowodzie, Przedszkola Samorządowego w Karolewie i Przedszkola Samorządowego w Zalesiu - część 3.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowożeniu uczniów do szkół i przedszkoli położonych na terenie gminy Borek Wlkp. wraz z zapewnieniem opieki podczas dowożenia w dni nauki szkolnej w 2026 roku, dla których – zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe – Gmina Borek Wlkp. jest organem prowadzącym, który obejmuje świadczenie usług przewozowych środkami transportu (pojazdy) przystosowanymi do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania (ustalone miejsce zbiórki) do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania ucznia (ustalone miejsce zbiórki) i zapewnienie opieki uczniom w czasie przejazdu: - szacowana liczba km dziennie: 157 km - punkt rozpoczęcia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. - punkt zakończenia dowożenia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. 2. Wykonawca musi zapewnić pojazd do przewozu na miejscach siedzących min. 55+1. 3. Dowóz uczniów odbywa się w dni nauki szkolnej, z wyłączeniem zimowych, wiosennych, letnich oraz innych przerw w nauce wynikających z kalendarza roku szkolnego 2025/2026 oraz 2026/2027. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, dowóz będzie zapewniony przez Wykonawcę, na wcześniejsze zgłoszenie dyrektora szkoły. Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do umowy. 4. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów spełniających w szczególności następujące warunki: - sprawny technicznie – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), - posiadający ubezpieczone miejsca dla pasażerów (NNW), - oznaczony, że przewozi uczniów, - ogrzewany w okresie jesienno-zimowym, - posiadający wymagane dokumenty do przewozu osób zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2024 r. 1539 z późn. zm.), - spełniający wymogi sanitarne i bhp. Ponadto autobusy muszą spełniać wymagania, określone przepisami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502 z późn. zm.). 5. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów, które wykazał w dokumencie potwierdzającym spełnienie warunków udziału w postępowaniu.
Los: LOT-0004
Titel: Dowożenie do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wlkp., Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zimnowodzie, Przedszkola Samorządowego w Karolewie i Przedszkola Samorządowego w Zalesiu - część 4.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowożeniu uczniów do szkół i przedszkoli położonych na terenie gminy Borek Wlkp. wraz z zapewnieniem opieki podczas dowożenia w dni nauki szkolnej w 2026 roku, dla których – zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe – Gmina Borek Wlkp. jest organem prowadzącym, który obejmuje świadczenie usług przewozowych środkami transportu (pojazdy) przystosowanymi do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania (ustalone miejsce zbiórki) do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania ucznia (ustalone miejsce zbiórki) i zapewnienie opieki uczniom w czasie przejazdu: - szacowana liczba km dziennie: 140 km - punkt rozpoczęcia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. - punkt zakończenia dowożenia: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. 2. Wykonawca musi zapewnić pojazd do przewozu na miejscach siedzących min. 25+1. 3. Dowóz uczniów odbywa się w dni nauki szkolnej, z wyłączeniem zimowych, wiosennych, letnich oraz innych przerw w nauce wynikających z kalendarza roku szkolnego 2025/2026 oraz 2026/2027. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, dowóz będzie zapewniony przez Wykonawcę, na wcześniejsze zgłoszenie dyrektora szkoły. Przewozy odbywać się będą według harmonogramu dowozu uczniów stanowiącego załącznik do umowy. 4. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów spełniających w szczególności następujące warunki: - sprawny technicznie – zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.), - posiadający ubezpieczone miejsca dla pasażerów (NNW), - oznaczony, że przewozi uczniów, - ogrzewany w okresie jesienno-zimowym, - posiadający wymagane dokumenty do przewozu osób zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2024 r. 1539 z późn. zm.), - spełniający wymogi sanitarne i bhp. Ponadto autobusy muszą spełniać wymagania, określone przepisami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z 2024 r. poz. 502 z późn. zm.). 5. Wykonawca użyje do przewozu pojazdów, które wykazał w dokumencie potwierdzającym spełnienie warunków udziału w postępowaniu.