See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PMC2-Hub tbv N2MTC Programma
Beschreibung: Ter ontwikkeling van de PMC2-HUB. De PMC2 Hub wordt ontworpen als generiek en herconfigureerbaar platform en kan onder meer worden ingezet voor meerdere toepassingen binnen Defensie. Beroep gedaan op artikel 24.2 lid a Wetenschappelijk onderzoek en Ontwikkeling. Het IE zal aan het einde volledig in handen zijn van Opdrachtgever
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000