2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia dla zadania pn. Rozwój i modernizacja infrastruktury Szpitala w Nowym Tomyślu w obszarze kardiologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, uruchomienie urządzeń medycznych, łóżek wraz z wyposażeniem oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników w zakresie obsługi tej aparatury. Oferowany przez Wykonawcę sprzęt medyczny musi posiadać aktualne zezwolenia do stosowania w Polsce – zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2024r., poz. 1620 ze zm.) oraz posiadać stosowne deklaracje zgodności (certyfikaty CE). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-1 do 1A-11 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi. 2. Zamówienie jest podzielone na 11 części: Pakiet nr 1 – Ultrasonograf Pakiet nr 2 – Ultrasonograficzna głowica przenośna Pakiet nr 3 – Urządzenia do monitorowania pacjentów Pakiet nr 4 – Defibrylator Pakiet nr 5 – Urządzenia do monitorowania pracy serca Pakiet nr 6 – Wizualizator żył Pakiet nr 7 – Łóżko bariatryczne Pakiet nr 8 – Łóżka szpitalne z wyposażeniem Pakiet nr 9 – Fotel do transportu pacjentów Pakiet nr 10 – Zestawy do obsługi gabinetu zabiegowego Pakiet nr 11 – Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów 3. W ramach inwestycji planowany jest zakup następującego sprzętu i wyposażenia medycznego: • Ultrasonograf do obrazowania kardiologicznego z niezbędnym wyposażeniem wraz z integracją aparatu z szpitalnym systemem komputerowym - 1 szt. (integracja jest nierozerwalnym elementem dostawy i jest wliczona w cenę sprzętu), • Kardiologiczna ultrasonograficzna głowica przenośna podłączana do urządzenia mobilnego typu tablet z tabletem do głowicy ultrasonograficznej - 1 szt., • Centrala monitorująca pacjentów wraz z 4 kardiomonitorami dla sali intensywnego nadzoru kardiologicznego wraz z integracją oprogramowania centrali z kardiomonitorami ze szpitalnym systemem komputerowym - 1 kpl. (integracja jest nierozerwalnym elementem dostawy i jest wliczona w cenę sprzętu), • System monitorowania telemetrii dla 10 pacjentów z acces pointami - 1 kpl. • Kardiomonitor transportowy na wózku - 2 szt., • Monitor parametrów życiowych przenośny wraz z integracją urządzenia do monitorowania funkcji życiowych ze szpitalnym systemem komputerowym - 1 szt. integracja jest nierozerwalnym elementem dostawy i jest wliczona w cenę sprzętu), • Kardiostymulator zewnętrzny - 1 szt., • Defibrylator - 1 szt., • Aparat EKG - 2 szt., • Stanowisko diagnostyki medycznej do badań holterowskich - 1 szt. • Holter EKG - 6 szt., • Holter ciśnienia - 10 szt., • Wizualizator żył – 1 szt., • Łóżko bariatryczne – 1 szt., • Łóżko szpitalne z wyposażeniem – 17 szt., • Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym – 18 szt., • Stojak do kroplówki mobilny – 18 szt., • Fotel do transportu pacjentów w pozycji siedzącej – 2 szt., • Wózek transportowy w pozycji leżącej – 1 szt., • Zestaw laptop + wózek zabiegowy do obsługi stanowisk gabinetu zabiegowego – 2 szt., • Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów – 2 szt. Przedmiot zamówienia winien być wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy (rok produkcji nie starszy niż 2025 / 2026 – zgodnie z wymogami określonymi dla każdego Pakietu w Zał. 1A), nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33192100 Medizinische Betten, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ultrasonograf do obrazowania kardiologicznego z niezbędnym wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa Ultrasonografu do obrazowania kardiologicznego z niezbędnym wyposażeniem wraz z integracją aparatu z szpitalnym systemem komputerowym - 1 szt. (integracja jest nierozerwalnym elementem dostawy i jest wliczona w cenę sprzętu), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-1 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33112100 Echokardiograf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0002
Titel: Ultrasonograficzna głowica przenośna
Beschreibung: Dostawa • Kardiologiczna ultrasonograficzna głowica przenośna podłączana do urządzenia mobilnego typu tablet z tabletem do głowicy ultrasonograficznej - 1 szt., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-2 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Los: LOT-0003
Titel: Urządzenia do monitorowania pacjentów
Beschreibung: Dostawa: • Centrala monitorująca pacjentów wraz z 4 kardiomonitorami dla sali intensywnego nadzoru kardiologicznego wraz z integracją oprogramowania centrali z kardiomonitorami ze szpitalnym systemem komputerowym - 1 kpl. (integracja jest nierozerwalnym elementem dostawy i jest wliczona w cenę sprzętu), • System monitorowania telemetrii dla 10 pacjentów z acces pointami - 1 kpl. • Kardiomonitor transportowy na wózku - 2 szt., • Monitor parametrów życiowych przenośny wraz z integracją urządzenia do monitorowania funkcji życiowych ze szpitalnym systemem komputerowym - 1 szt. integracja jest nierozerwalnym elementem dostawy i jest wliczona w cenę sprzętu), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-3 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195100 Monitoren
Los: LOT-0004
Titel: Defibrylator
Beschreibung: Dostawa Defibrylatora 1szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-4 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0005
Titel: Urządzenia do monitorowania pracy serca
Beschreibung: Dostawa • Aparat EKG - 2 szt., • Stanowisko diagnostyki medycznej do badań holterowskich - 1 szt. • Holter EKG - 6 szt., • Holter ciśnienia - 10 szt., • Kardiostymulator zewnętrzny - 1 szt., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-5 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123200 Elektrokardiografen, 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0006
Titel: Wizualizator żył
Beschreibung: Dostawa Wizualizatora żył Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-6 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: Łóżko bariatryczne
Beschreibung: Dostawa Łóżka bariatrycznego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-7 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0008
Titel: Łóżka szpitalne z wyposażeniem
Beschreibung: Dostawa: • Łóżko szpitalne z wyposażeniem – 17 szt., • Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym – 18 szt., • Wózek transportowy w pozycji leżącej – 1 szt., • Stojak do kroplówki mobilny – 18 szt., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-8 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: Fotel do transportu pacjentów
Beschreibung: Dostawa • Fotel do transportu pacjentów w pozycji siedzącej – 2 szt., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-9 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0010
Titel: Zestawy do obsługi gabinetu zabiegowego
Beschreibung: Dostawa Zestawów laptop + wózek zabiegowy do obsługi stanowisk gabinetu zabiegowego – 2 kpl., Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-10 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 30213100 Tragbare Computer, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
Los: LOT-0011
Titel: Myjnia dezynfektor do kaczek i basenów
Beschreibung: Dostawa Myjni dezynfektor do kaczek i basenów - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Zał. 1A-11 do SWZ (zwanymi dalej załącznikiem 1A do SWZ). Opis ten należy odczytywać z ewentualnymi zmianami, będącymi wynikiem np. udzielonych odpowiedzi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung