2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA AUTOBUSÓW ELEKTRYCZNYCH TYPU MINI I MIDI WRAZ Z BUDOWĄ STACJI ŁADOWANIA DLA POTRZEB TRANSPORTU PUBLICZNEGO MIASTA SOCHACZEW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów elektrycznych typu MINI i MIDI wraz z budową stacji ładowania dla potrzeb transportu publicznego Miasta Sochaczew. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Zielony Sochaczew – ekologiczny i konkurencyjny transport publiczny”, obejmującego: 1) Część 1 – budowę dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie bazy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, niezbędnymi przyłączami, zabezpieczeniami, odbiorami i dokumentacją powykonawczą; 2) Część 2 – dostawę, rejestrację i uruchomienie dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych typu MINI, spełniających wymagania homologacyjne dla kategorii M3, przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej w Sochaczewie, jednej marki oraz dostawę, rejestrację i uruchomienie dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych typu MIDI, spełniających wymagania homologacyjne dla kategorii M3, przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej w Sochaczewie, jednej marki. Zamówienie obejmuje także udzielenie wymaganej gwarancji i serwisu, przekazanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej, przeprowadzenie szkoleń dla personelu oraz zapewnienie kompatybilności dostarczonych pojazdów ze stacjami ładowania.
Interne Kennung: ZP.272.1.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów elektrycznych typu MINI i MIDI wraz z budową stacji ładowania dla potrzeb transportu publicznego Miasta Sochaczew. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Zielony Sochaczew – ekologiczny i konkurencyjny transport publiczny”, obejmującego: 1) Część 1 – budowę dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie bazy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, niezbędnymi przyłączami, zabezpieczeniami, odbiorami i dokumentacją powykonawczą; 2) Część 2 – dostawę, rejestrację i uruchomienie dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych typu MINI, spełniających wymagania homologacyjne dla kategorii M3, przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej w Sochaczewie, jednej marki oraz dostawę, rejestrację i uruchomienie dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych typu MIDI, spełniających wymagania homologacyjne dla kategorii M3, przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej w Sochaczewie, jednej marki. Zamówienie obejmuje także udzielenie wymaganej gwarancji i serwisu, przekazanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej, przeprowadzenie szkoleń dla personelu oraz zapewnienie kompatybilności dostarczonych pojazdów ze stacjami ładowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Budowa dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów elektrycznych typu MINI i MIDI wraz z budową stacji ładowania dla potrzeb transportu publicznego Miasta Sochaczew. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Zielony Sochaczew – ekologiczny i konkurencyjny transport publiczny”, obejmującego: 1) Część 1 – budowę dwóch stacji ładowania pojazdów elektrycznych na terenie bazy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie, wraz z infrastrukturą towarzyszącą, niezbędnymi przyłączami, zabezpieczeniami, odbiorami i dokumentacją powykonawczą;
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45311200 Elektroinstallationsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa dwóch autobusów elektrycznych typu MINI i dwóch autobusów elektrycznych typu MIDI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusów elektrycznych typu MINI i MIDI wraz z budową stacji ładowania dla potrzeb transportu publicznego Miasta Sochaczew. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Zielony Sochaczew – ekologiczny i konkurencyjny transport publiczny”, obejmującego: 2) Część 2 – dostawę, rejestrację i uruchomienie dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych typu MINI, spełniających wymagania homologacyjne dla kategorii M3, przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej w Sochaczewie, jednej marki oraz dostawę, rejestrację i uruchomienie dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych typu MIDI, spełniających wymagania homologacyjne dla kategorii M3, przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej w Sochaczewie, jednej marki. Zamówienie obejmuje także udzielenie wymaganej gwarancji i serwisu, przekazanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej, przeprowadzenie szkoleń dla personelu oraz zapewnienie kompatybilności dostarczonych pojazdów ze stacjami ładowania.