See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zamiatarki ciągnionej o pojemności zbiornika ok. 3 m3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamiatarki ciągnionej – 1 szt. 2. Zamiatarka ma być przyłączona do ciągnika komunalnego marki Zetor Proxima HS 110 rok produkcji 2020 (który jest własnością Zamawiającego). 2. Zamiatarka musi być kompletna, wolna od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych), technicznych oraz prawnych, nie może być prototypem, ani urządzeniem robionym na potrzeby tego zamówienia, musi być produkowana seryjnie, niewycofana z produkcji, wyprodukowana w roku 2024 lub 2025, spełniająca wszystkie wymagania zawarte w dokumentacji postępowania, w szczególności zał. nr 1 - OPZ; przy czym możliwe jest złożenie oferty z parametrami wyższymi (lepszymi) niż opisane. 3. Szczegółowy i uzupełniający powyższe informacje opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Wykonawca winien udzielić minimum 12 miesięcy gwarancji na zamiatarkę. 5. Przedmiot zamówienia stanowi nadto dokonanie dostawy do wskazanego przez Zamawiającego miejsca dostawy zamiatarki oraz przeszkolenie co najmniej 4 pracowników z obsługi zamiatarki; niniejsze czynności Wykonawca jest obowiązany skalkulować w cenie zamiatarki. 5. Zamawiający wymaga koniecznej adaptacji ciągnika, który będzie obsługiwał przedmiotową zamiatarkę (i został wymieniony w pkt 2) we wszystkie niezbędne przyłącza i elementy sterowania zamiatarką. Adaptacja ciągnika będzie wymagana do protokolarnego przekazania maszyny od dostawcy, po sprawdzeniu poprawności pracy zamiatarki. Zamawiający udostępnia przedmiotowy ciągnik w celu zapoznania się ze stanem technicznym i jego wyposażeniem. Niniejszą ocenę ciągnika Zamawiający zaleca do dokonania przed złożeniem oferty. 7. MIEJSCE DOSTAWY Baza Transportowo-Sprzętowa ŁZUK, Łódź ul. Nowe Sady 27 b.
Vorherige Bekanntmachung: 63369-2025
Interne Kennung: 2.2.3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück