275228-2026 - Wettbewerb
Polen – Antineoplastische Mittel – Dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert wariantowych. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 3) oświadczenie wskazane w Rozdz. V ust. 5 pkt 2) SWZ (o ile dotyczy). 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą.
Interne KennungZP.26.41.2026.JT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva, 33651520 Immunglobuline
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Środki przeciwnowotworowe
BeschreibungŚrodki przeciwnowotworowe - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel2. Środki przeciwnowotworowe
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel3. Środki przeciwnowotworowe
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel4. Środki przeciwnowotworowe
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel5. Środki przeciwnowotworowe
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titel6. Środki przeciwnowotworowe
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Titel7. Środki przeciwnowotworowe
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
Titel8. Środki przeciwnowotworowe
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
Titel9. Środki immunosupresyjne
BeschreibungŚrodki immunosupresyjne - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 9
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
LosLOT-0010
Titel10. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
Titel11. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
Titel12. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
Titel13. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
Titel14. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
Titel15. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
Titel16. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
Titel17. Immunoglobuliny
BeschreibungImmunoglobuliny - zgodnie z swz
Interne KennungCzęść 17
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
LosLOT-0018
Titel18. Immunoglobuliny
Interne KennungCzęść 18
LosLOT-0019
Titel19. Środki immunosupresyjne
Interne KennungCzęść 19