2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v budovách MMR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění veškerých úklidových prací a souvisejících činností (dále jen „Služby“). Služby spočívají zejména v provádění kompletního úklidu v budovách Zadavatele. Na základě ustanovení § 18 odst. 3 ZZVZ byla veřejná zakázka „Úklidové služby na MMR“ v celkové předpokládané hodnotě 20 000 000 Kč bez DPH rozdělena na dvě části (veřejná zakázka malého rozsahu v předpokládané hodnotě 1 990 000 Kč bez DPH) a druhá, nadlimitní veřejná zakázka v předpokládané hodnotě 18 010 000 Kč bez DPH. Podrobnější informace viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 77-2022
Interne Kennung: VZ/2020/930/449
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění veškerých úklidových prací a souvisejících činností (dále jen „Služby“). Služby spočívají zejména v provádění kompletního úklidu v budovách Zadavatele. Na základě ustanovení § 18 odst. 3 ZZVZ byla veřejná zakázka „Úklidové služby na MMR“ v celkové předpokládané hodnotě 20 000 000 Kč bez DPH rozdělena na dvě části (veřejná zakázka malého rozsahu v předpokládané hodnotě 1 990 000 Kč bez DPH) a druhá, nadlimitní veřejná zakázka v předpokládané hodnotě 18 010 000 Kč bez DPH. Předmětem veřejné zakázky je zajištění veškerých úklidových prací a souvisejících činností (dále jen „Služby“). Služby spočívají zejména v provádění kompletního úklidu v budovách Zadavatele (dále jen „Prostory zadavatele“), zajištění dodávek souvisejícího zboží (hygienických prostředků, zejména do zásobníků na hygienické předměty, dezinfekčních mýdel, toaletních papírů, osvěžovačů vzduchu, papírových ručníků aj.), sběr, praní a žehlení ložního prádla, záclon, závěsů, ručníků a utěrek, strojové čištění koberců a čalouněného nábytku, instalace a pravidelné čištění čistících rohoží u hlavních vchodů do všech objektů (tzv. čistící zóna), vyprazdňování odpadkových košů, mytí a úklid nádobí. Dále zadavatel požaduje zajištění strojového čištění půdních prostor v budovách MMR a mytí oken včetně okenních rámů. Podrobný popis Služeb včetně výměr uklízené plochy, rozsah, četnost a technologie Služeb je uveden v Dohodě o poskytování úklidových služeb. Podrobnější informace viz zadávací dokumentace. Dohoda byla uzavřena s novým poskytovatelem dle § 100 odst. 2 ve spojení s § 222 odst. 10 písm. a) ZZVZ a v souladu s podmínkami vyhrazené změny uvedené v zadávací dokumentaci k veřejné zakázce.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ad hoc služby: Úklidové služby budou poskytovány v budovách MMR, které jsou definovány v čl. 4.2. zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Dohody na veřejnou zakázku - Úklidové služby v budovách MMR, jak jsou specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Zadavatel poskytnutí dalších služeb může poptat za účelem: - zajištění úklidových služeb v dalších budovách MMR, nad rámec budov, které jsou vyspecifikované v zadávací dokumentaci, pokud Zadavateli vznikne povinnost jejich správy. Pokud vznikne Zadavateli povinnost správy dalších budov nad rámec budov, které jsou vyspecifikované v zadávací dokumentaci, budou v těchto budovách zajištěny úklidové služby uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Změna závazku z Dohody na veřejnou zakázku bude provedena formou dodatku k Dohodě. Cena služeb pořizovaných v rámci vyhrazené změny závazku bude stanovena na základě jednotkových cen uvedených v uzavřené Dohodě. Celková souhrnná cena dle ad hoc služeb nepřesáhne 600 000 Kč bez DPH. Uzavření dohody s jiným dodavatelem: Zadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou Dohodu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od Dohody uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou Dohodu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené Dohody s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou Dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).