2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego do BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o. w Żywcu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości do 200 000 litrów dla BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o. w Żywcu. Oznaczenie numeryczne wg wspólnego słownika zamówień CPV; 09134100 – olej napędowy 2. Jest to dostawa częściowa z zapełnieniem: a) zbiornika o pojemności 5 000 L, znajdującego się na terenie Spółki w Żywcu przy ul. Kabaty 2. oraz b) zbiornika o pojemności 10 000 L, znajdującego się w Żywcu przy ul. Aleja Wolności 24. Dostawy będą realizowane z częstotliwością 2-3 razy w miesiącu. 3. Wymogi dotyczące dostaw: a) Lokalizacja ul. Kabaty 2, 34-300 Żywiec – tankowanie głównie sprzętu ciężkiego typu kompaktor itp. Zamawiający wymaga od Wykonawcy bieżącego (tj. zgodnie z zapotrzebowaniem i na zgłoszenie) zapełniania zbiornika o pojemności 5 000 L, znajdującego się na terenie Spółki w Żywcu przy ul. Kabaty 2. Czas dowozu paliwa nie może być dłuższy niż 24 godziny od złożenia zamówienia (w dniach od poniedziałku do piątku). b) Lokalizacja ul. Aleja Wolności 24, 34-300 Żywiec – tankowanie samochodów do odbioru odpadów komunalnych na stacji paliw Wykonawca będzie ponosił koszty wydzierżawienia zbiornika 10 000 L, zlokalizowanego na terenie należącym do zewnętrznego podmiotu gospodarczego (w Żywcu przy ul. Aleja Wolności 24) wraz z kosztami systemu dystrybucji i identyfikacji poboru paliwa w kwocie równej iloczynowi zryczałtowanej stawki 15 groszy netto oraz ilości litrów paliwa, jaką w danym miesiącu kalendarzowym został zasilony zbiornik przez Wykonawcę. Czas dowozu paliwa nie może być dłuższy niż 24 godziny od złożenia zamówienia (w dniach od poniedziałku do piątku). Zamawiający dopuszcza możliwość codziennego bieżącego korzystania z własnego zbiornika Wykonawcy. W takim przypadku Wykonawca musi on posiadać przynajmniej jeden zbiornik o pojemności min. 10 000 L, zlokalizowany w odległości do 3 km od siedziby Zamawiającego, z którego odbywać się będzie codzienne tankowanie oleju napędowego. Wówczas czas oczekiwania na tankowanie pojazdu Zamawiającego nie może być dłuższy niż 10 minut od przybycia pojazdu na stację.
Interne Kennung: ZS-87/2024/DF/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 200 000 Liter