2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dagelijks Boomonderhoud - Gemeente Noordwijk
Beschreibung: De gemeente Noordwijk is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één partij om het boomonderhoud structureel te waarborgen. In 2024 is een Visual Tree Assessment (VTA) uitgevoerd. Dit onderzoek dient als basis voor de winnende partij om het onderhoud uit te voeren. De gemeente wil een overeenkomst afsluiten voor de volgende werkzaamheden: a. het snoeien van bomen. b. het kappen van bomen. c. inzet van personeel en materieel. d. het toepassen van verkeersmaatregelen. De specificaties van deze onderhoudswerkzaamheden zijn gedetailleerd beschreven in het RAW- bestek. De gemeente Noordwijk is verantwoordelijk voor het onderhoud van circa 18.000 bomen.
Interne Kennung: NW 022025 PRJ-2500016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Noordwijk is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één partij om het boomonderhoud structureel te waarborgen. In 2024 is een Visual Tree Assessment (VTA) uitgevoerd. Dit onderzoek dient als basis voor de winnende partij om het onderhoud uit te voeren. De gemeente wil een overeenkomst afsluiten voor de volgende werkzaamheden: a. het snoeien van bomen. b. het kappen van bomen. c. inzet van personeel en materieel. d. het toepassen van verkeersmaatregelen. De specificaties van deze onderhoudswerkzaamheden zijn gedetailleerd beschreven in het RAW- bestek. Zie hoofdomschrijving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing