See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DE OVERNAME EN VERDER ONDERHOUD VAN DE APPLICATIES GENEESMIDDELENDATABANK, FARMAINFO EN FARMASTATUS
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de applicatie GENEESMIDDELENDATABANK, FARMAINFO en MARKTBESCHIKBAARHEID – hierna genoemd ‘applicatie’. De opdracht betreft de overname van de applicatie, evenals applicatie support en correctief onderhoud, applicatie hosting, en verdere ontwikkeling van de applicatie.
Interne Kennung: 2025-ICTFARMA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-ICTFARMA - 1
Interne Kennung: 1