2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur van meubilair en decoratie bij evenementen
Beschreibung: Middels deze marktconsultatie wenst Avans Hogeschool een beter beeld te krijgen van de markt om zo de juiste vraag te formuleren bij de aanbestedingsprocedure. De geschatte omvang is €70.000,- per jaar. Aan deze schatting kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Middels deze marktconsultatie wenst Avans Hogeschool een beter beeld te krijgen van de markt om zo de juiste vraag te formuleren bij de aanbestedingsprocedure.
Interne Kennung: 1