2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umów ramowych na wynajęcie specjalistów w zakresie tworzenia oprogramowania dla potrzeb realizacji projektów prowadzonych przez Polską Agencję Prasową S.A. w likwidacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ,,Zawarcie umów ramowych na wynajęcie specjalistów w zakresie tworzenia oprogramowania dla potrzeb realizacji projektów prowadzonych przez Polską Agencję Prasową S.A. w likwidacji”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawarto w Istotnych postanowieniach umowy co stanowi Załącznik nr 7 do SWZ oraz w załączniku nr 10 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ,,Zawarcie umów ramowych na wynajęcie specjalistów w zakresie tworzenia oprogramowania dla potrzeb realizacji projektów prowadzonych przez Polską Agencję Prasową S.A. w likwidacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawarto w Istotnych postanowieniach umowy co stanowi Załącznik nr 7 do SWZ oraz w załączniku nr 10 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp na poniższych zasadach: 1) Zamawiający przewiduje w ramach prawa opcji dwukrotne powtórzenie zakresu zamówienia podstawowego o 100 % wartości wynagrodzenia za 100 % zakresu podstawowego (cały przedmiot umowy) każde. 2) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub części. 3) O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawców odrębnym oświadczeniem o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż 3 miesiące przed zakończeniem obowiązujących umów ramowych. 4) W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązany jest do jego wykonania na warunkach określonych w umowie dla zamówienia podstawowego. 5) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umów ramowych. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 6) Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga podpisania dodatkowych umów ramowych.