See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Opoczno w roku 2025 - druga edycja
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r., poz. 530 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Opoczno w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 719665-2024
Interne Kennung: ZG.270.26.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 25.09.2024r. na podstawie art. 89 PZP opublikowano w DUUE Wstępne ogłoszenie informacyjne (Dz.U. S: 187/2024 575794-2024) Zgodnie z art. 138 ust. 2 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w przypadku opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89, o ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet II - Leśnictwo Januszewice w tym szkółka leśna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień do wykonania na terenie Nadleśnictwa Opoczno w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac wynikające z Załącznika nr 2.II do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77211500 Baumpflege
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet III - Leśnictwa: Sitowa, Kowalów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień do wykonania na terenie Nadleśnictwa Opoczno w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac wynikające z Załącznika nr 2.III do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet IV - Leśnictwa: Białaczów, Rożenek, Myślibórz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz zadrzewień do wykonania na terenie Nadleśnictwa Opoczno w roku 2025. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac wynikające z Załącznika nr 2.IV do SWZ.