27540-2026 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – BEZGOTÓWKOWE TANKOWANIE POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBEZGOTÓWKOWE TANKOWANIE POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH SP ZOZ WSPR W BIAŁYMSTOKU
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest bezgotówkowe tankowanie oleju napędowego do pojazdów służbowych SP ZOZ WSPR w Białymstoku obsługujących Zakłady Pomocy Doraźnej (ZPD), Punkty Stacjonowania, jak również znajdujących się w podróżach służbowych, szczegółowo wyspecyfikowane w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Stacja paliw powinna być położona w odległości nie większej niż 5 km od siedziby Podstacji przy ul. Jana Pawła II 10 w Brańsku (17-120). Paliwo musi odpowiadać aktualnie obowiązującym wymaganiom jakościowym zgodnie z ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw (Dz.U.2025.1529 t.j. z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U.2024.1018) oraz aktualnej Polskiej Normy PN-EN 590 lub równoważnej, musi być zdatny do użytku zarówno w warunkach letnich jak i zimowych. W tym w celu Wykonawca w okresie zimowym, tj. w okresie od 16 listopada do końca lutego, będzie dysponował olejem napędowym dostosowanym do pory roku, spełniającym wymagania w/w rozporządzenia. Pozostałe informacje zostały zawarte w treści SWZ. Pozycja w planie postępowań na 2026 r. wer. 2: 2.2.7.
Interne KennungEOP.332.3.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
LosLOT-0011
TitelBezgotówkowe tankowanie pojazdów w Brańsku
BeschreibungTankowanie ON do pojazdów w Brańsku. Usytuowanie - teren miasta Brańsk (odległość od siedziby Podstacji przy ul. Jana Pawła II 10, 17-120 Brańsk - max. 5 km). Sposób płacenia i rozliczania się - bezgotówkowe, przelew, faktura VAT dwa razy w miesiącu. Godziny otwarcia min. - od 7.00 do 19.00 w dni powszednie, od 8.00 do 15.00 w dni świąteczne. Maksymalny zakres zamówienia 3.200 litrów.
Interne KennungEOP.332.3.25