2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky vodičů venkovního elektrického vedení - Lana typů AlFe a AL3
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky vodičů venkovního elektrického vedení - lana typů AlFe a AL3. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách. Veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem Systém kvalifikace - Dodávky vodičů venkovního elektrického vedení - Lana typů AlFe a AL3, ev. č. zakázky ve Věstníku veřejných zakázek: Z2021-035030.
Vorherige Bekanntmachung: 35030-2021
Interne Kennung: AlFe lana (II)(Vodiče venk. el. vedení – lana typů AL1/ST1A (AlFe) a AL3) (2023-2027)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44318000 Leiter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A
Interne Kennung: A
Los: LOT-0002
Titel: Část B
Interne Kennung: B