See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU PCPO De Vierwindstreken - meubilair TOV
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van TOV, onderdeel van PCPO De Vierwindstreken. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000