2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoolfit
Beschreibung: De opdracht betreft dienstverlening door jeugdwerkers (inclusief coördinator-functie en administratieve afhandeling) ten behoeve van het project Schoolfit, die worden ingezet tijdens schooldagen voor preventieve verzuiminterventie, versterking van sense of belonging, brugfunctie tussen school, gezin en wijk en versterking van social veiligheid en welzijn door middel van een overeenkomst. Het Schoolfit programma is gestart in 2024/2025 waardoor er geen cijfers van afgelopen jaren gedeeld worden. De omvang van de opdracht is door aanbestedende dienst vastgesteld op een bedrag van € 780.000 per jaar. De inzet van de jeugdwerkers wordt verdeeld over de locaties, zoals in bijlage 1 omschreven. Aan bovengenoemde omvang zijn geen rechten te ontlenen. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt opdrachtgever de jaarlijkse waarde op gemiddeld € 860.000 per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1