2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA ICT-dienstverlening - VCOG
Beschreibung: In verband met de omvang van de opdracht, verwijzen we u naar paragraaf 1.2.2 van het Beschrijvend Document. Het betreft een Overeenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog vier (4) keer te verlengen met één (1) jaar. In totaal kan deze opdracht dus acht (8) jaar duren. De Overeenkomst expireert ofwel na afloop van de contractjaren (mogelijk inclusief optiejaren) ofwel na overschrijding van de maximale opdrachtwaarde van € 3.250.000.
Interne Kennung: 2025-ICT303996
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In verband met de omvang van de opdracht, verwijzen we u naar paragraaf 1.2.2 van het Beschrijvend Document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: EA ICT-dienstverlening - VCOG
Internal identifier: 2025-ICT303996
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72510000 Computer-related management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Interne identificatiecode: 2025-ICT303996
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72510000 Beheerdiensten in verband met computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1