275539-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění vozidel Města Nový Jičín
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, odpovědnosti za újmu a pojištění vozidel Města Nový Jičín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou pojišťovací služby spojené s pojištěním majetku proti vybraným rizikům, pojištěním odpovědnosti za újmu a pojištěním vozidel. Město Nový Jičín je zřizovatelem příspěvkových organizací s právní subjektivitou. Pojištění dle níže uvedené specifikace se bude vztahovat i na tyto subjekty: • Beskydské divadlo Nový Jičín, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Divadelní 873/5, IČO: 00096334 • Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, K. Čapka 372/6, IČO: 75003732 • Mateřská škola Sady Nový Jičín, Revoluční 52, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Revoluční 961/52, IČO: 62330128 • Mateřská škola Trojlístek Nový Jičín, Máchova 62, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Máchova 1067/62, IČO: 62330101 • Městské kulturní středisko Nový Jičín, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Masarykovo nám. 32/20, IČO: 47998261 • Středisko volného času Fokus, Nový Jičín, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, K Nemocnici 1082/23, IČO: 75089157 • Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Tyršova 144/1, IČO: 62330136 • Základní škola a Mateřská škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Jubilejní 484/3, IČO: 45214859 • Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Komenského 571/66, IČO: 00848336 • Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace, se sídlem Nový Jičín, Komenského 1118/68, IČO: 00848328 • Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace, se sídlem Suvorovova 909/114, 741 01 Nový Jičín, IČO: 00417688.
Interne Kennung: P25V00000036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001