2. Verfahren
Verfahren
Titel: Print- Kopieer- en Scanapparatuur
Beschreibung: Uitgangspunt zijn multifunctionalprinters (MFP) van een hoogwaardige kwaliteit die tegen zo laag mogelijke kosten met een zo hoog mogelijk duurzaamheidskarakter wordt aangeboden aan de gebruikers. Er wordt gebruik gemaakt van gebruiksvriendelijke MFP. Deze MFP’s worden geplaatst in algemene ruimtes in op kantoorverdiepingen. Op de beide locaties dienen dezelfde type MFP’s te worden geplaatst met dezelfde kwaliteit, snelheid en papiercapaciteit, m.u.v. de eventuele hoogvolume MFP ten behoeve van de centrale repro Den Haag. €490.000,--
Interne Kennung: 2024142
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Uitgangspunt zijn multifunctionalprinters (MFP) van een hoogwaardige kwaliteit die tegen zo laag mogelijke kosten met een zo hoog mogelijk duurzaamheidskarakter wordt aangeboden aan de gebruikers. Er wordt gebruik gemaakt van gebruiksvriendelijke MFP. Deze MFP’s worden geplaatst in algemene ruimtes in op kantoorverdiepingen. Op de beide locaties dienen dezelfde type MFP’s te worden geplaatst met dezelfde kwaliteit, snelheid en papiercapaciteit, m.u.v. de eventuele hoogvolume MFP ten behoeve van de centrale repro Den Haag.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten