See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa produktów farmaceutycznych w cyklicznych dostawach, szczegółowy opis i zakres zawarto w Załączniku Nr 2 do SWZ - „Formularz asortymentowo- cenowy“.
Vorherige Bekanntmachung: 100245-2026
Interne Kennung: 2/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza krótszy termin składania ofert ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Uzasadnieniem jest konieczność zapewnienia leków dla pacjentów naszego szpitala, w szczególności pilne jest zapotrzebowanie na leki do chemioterapii dla pacjentów Oddziału Hematologii dla kontynuacji leczenia, jak również zapewnienie pacjentom nowych możliwości leczenia innymi lekami, które właśnie pojawiają się na dostępnym rynku. W naszym szpitalu przebywają pacjenci onkologiczni w trakcie terapii ratującej życie, do której niezbędne są leki w ramach chemioterapii i programów lekowych a podanie ich oczekującym pacjentom powinno nastąpić w jak najkrótszym możliwym czasie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zgodnie z Formularzem asortymentowo- cenowym- Zał. nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Interne Kennung: Zadanie nr 23