2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPIS BADANIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ (TK) , OPIS KOMPLETNEGO BADANIA RENTGENOWSKIEGO (RTG) ORAZ OPIS KOMPLETNEGO BADANIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO (MR) W SYSTEMIE TELERADIOLOGICZNYM dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach
Beschreibung: OPIS BADANIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ (TK) , OPIS KOMPLETNEGO BADANIA RENTGENOWSKIEGO (RTG) ORAZ OPIS KOMPLETNEGO BADANIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO (MR) W SYSTEMIE TELERADIOLOGICZNYM dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach
Interne Kennung: KŚZ
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opisy badań obrazowych rezonansu magnetycznego
Beschreibung: Opisy badań obrazowych rezonansu magnetycznego w systemie teleradiologii
Interne Kennung: KŚZ3