2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení energetických úsporných technologií pro školní jídelnu ZŠ Pražská v Benátkách nad Jizerou
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je demontáž stávajících gastronomických zařízení, jejich vystěhování a dále následná doprava a instalace nových gastronomických zařízení. Předmětem zakázky je také zpětná instalace vybraných stávajících zařízení a fyzická likvidace těch stávajících zařízení, která nebudou v nově zrekonstruované kuchyni instalována. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: 1.Část – Stavební část 2.Část – Dodávka a instalace gastronomického vybavení Dodavatel je oprávněn podat svou nabídku do jedné či dvou částí veřejné zakázky. Bližší specifikace je uvedena v bodě 4 a v příloze č. 5 této zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 127 zákona zrušit zadávací řízení, a to v obou částech v případech kdy nebude zadavateli přidělena dotac
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavební část
Beschreibung: Tato část zahrnuje veškeré stavební práce spojené s přípravou prostoru pro instalaci gastronomických zařízení, a to zejména: Demontáž stávajících gastronomických zařízení Vystěhování demontovaných zařízení Příprava prostor pro instalaci nových gastronomických zařízení, včetně: Úpravy elektroinstalace Úpravy vodoinstalace Úpravy kanalizace Likvidace stávajících zařízení, která nebudou v nově zrekonstruované kuchyni instalována Případné stavební úpravy spojené s umístěním nových gastronomických zařízení dle projektové dokumentace Koordinace činností s dodavatelem gastronomických zařízen Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka a instalace gastronomického vybavení
Beschreibung: Tato část zahrnuje dodávku a instalaci gastronomických zařízení včetně souvisejících služeb, a to zejména: Doprava všech požadovaných gastronomických zařízení do místa určení Nastěhování a manipulace se zařízením Rozbalení a ustavení zařízení Instalace zařízení na připravené přívody elektroinstalace, kanalizace a vodoinstalace Poskytnutí veškerého potřebného montážního materiálu Kalibrace zařízení a jeho uvedení do provozu Předání technických podkladů k nově dodaným zařízením Technické zaškolení na nově dodaná gastronomická zařízení Základní zaškolení obsluhy v rozsahu minimálně 8 hodin po předání zařízení do užívání Rozšířené odborné zaškolení v rozsahu minimálně 8 hodin dle požadavku provozovatele Registrace zařízení na portálu výrobce Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen