2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB PODPORY A ROZVOJE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NÁRODNÍ SOUSTAVY KVALIFIKACÍ
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je: a) sjednání rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování implementačních a konzultačních služeb pro SYSTÉM NÁRODNÍ SOUSTAVY KVALIFIKACÍ (dále též „IS NSK“), b) sjednání smlouvy o poskytování servisních služeb pro IS NSK. Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v příloze č. 1 a 2 zadávací dokumentace. Z důvodů ochrany IS NSK nejsou manuály, zdrojové kódy, procesní schémata apod. součástí veřejné části zadávací dokumentace. Zadávací dokumentace obsahující manuály, zdrojové kódy, procesní schémata apod., nezbytná pro vytvoření nabídky (dále jen „dokumentace systému“) je dostupná prostřednictvím profilu zadavatele v rámci Národního elektronického nástroje jako neveřejná část (která tvoří přílohu č. 10) zadávací dokumentace. Žádost o zpřístupnění neveřejné části zadávací dokumentace musí dodavatelé zaslat prostřednictvím Národního elektronického nástroje. Jako součást žádosti dodavatel předloží vyplněnou elektronicky podepsanou Dohodu o ochraně důvěrných informací (která tvoří přílohu č. 9 zadávací dokumentaci), ve které se zaváže, že poskytované informace použije pouze za účelem přípravy nabídky v rámci této veřejné zakázky. Vzor této dohody musí být podepsán (autorizovaná konverze ručně podepsaného dokumentu nebo platný uznávaný elektronický podpis) osobou oprávněnou jednat jménem dodavatele, který o zpřístupnění dokumentace systému žádá. Podepsaný vzor musí být zadavateli doručen ve formě, která umožní následné připojení kvalifikovaného elektronického podpisu ze strany zadavatele. Dodavatelům bude po doručení podepsaného dokumentu „Dohody o ochraně důvěrných informací“ zadavateli, zpřístupněna v Národním elektronickém nástroji do 3 pracovních dnů neveřejná část zadávací dokumentace. Rámcová dohoda a smlouva o poskytování servisních služeb budou uzavřeny s jedním dodavatelem. Veřejné zakázky, resp. dílčí smlouvy budou na základě rámcové dohody zadávány dle podmínek stanovených v rámcové dohodě. Zadavatel bude na základě rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 699441-2023
Interne Kennung: NPICR-645/2023/11-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NPICR-645/2023/11