See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begrazing Kolonies en Elsakker
Beschreibung: De opdracht omvat volgende diensten: Kolonies Wortel en Merksplas: o Het beheren van de dreven/percelen in de kolonies van Wortel en Merksplas door middel van schapenbegrazing zoals aangeduid op het plan in bijlage; o Enkele malen per jaar worden educatieve momenten voorzien op vraag van de meefinancierende partners. Elsakker: o Het begrazen van +/- 20 ha natuurgebied in de Elsakker te Hoogstraten, zoals aangeduid op het plan in bijlage.
Interne Kennung: ANB-TB-TOO-2026-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOO-2026-06 - 1
Interne Kennung: 1