See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia floty pojazdów, mienia i odpowiedzialności cywilnej Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Opolu w latach 2026-2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia floty pojazdów, mienia i odpowiedzialności cywilnej Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. w Opolu w latach 2026-2029. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 4.1. CZĘŚĆ I: Ubezpieczenie mienia a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia (AR), b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego (EEI). 4.2. CZĘŚĆ II: Ubezpieczenie maszyn budowlanych (CPM) 4.3. CZĘŚĆ III: Ubezpieczenie OC a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem (OC). 4.4. CZĘŚĆ IV: Ubezpieczenie komunikacyjne a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.) b) ubezpieczenie autocasco (AC/KR) c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadów posiadaczy pojazdów mechanicznych (NNW). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna . 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie maszyn budowlanych
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie OC
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen