2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego w związku z realizacją projektu „Japan Europe Master on Advanced Robotics” dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego w związku z realizacją projektu „Japan Europe Master on Advanced Robotics” dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej - dalej za OPZ
Interne Kennung: MELBDZ.261.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego w związku z realizacją projektu „Japan Europe Master on Advanced Robotics” dla Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej - DALEJ ZA OPZ