See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie i administrowanie terenów i nieruchomościami należących do Gminy Czernica z podziałem na cztery zadania
Beschreibung: Bieżące utrzymanie i administrowanie terenów i nieruchomościami należących do Gminy Czernica z podziałem na cztery zadania: Zadanie 1) Bieżące utrzymanie czystości i sprzątanie terenów należących do Gminy Czernica oraz Składowiska Odpadów w Ratowicach PSZOK Zadanie 2) Bieżące utrzymanie dróg, poboczy nawierzchni drogowych i zieleni w pasie drogowym Zadanie 3) Bieżące utrzymanie Infrastruktury związanej z komunikacją zbiorową Zadanie 4) Usługa administrowania i bieżącego utrzymania cmentarza komunalnego w Wojnowicach i Mogiły Zbiorowej Ofiar Terroryzmu Hitlerowskiego AEL Rattwitz.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie i administrowanie terenów i nieruchomościami należących do Gminy Czernica z podziałem na cztery zadania:
Beschreibung: Bieżące utrzymanie i administrowanie terenów i nieruchomościami należących do Gminy Czernica z podziałem na cztery zadania: Zadanie 1) Bieżące utrzymanie czystości i sprzątanie terenów należących do Gminy Czernica oraz Składowiska Odpadów w Ratowicach PSZOK Zadanie 2) Bieżące utrzymanie dróg, poboczy nawierzchni drogowych i zieleni w pasie drogowym Zadanie 3) Bieżące utrzymanie Infrastruktury związanej z komunikacją zbiorową Zadanie 4) Usługa administrowania i bieżącego utrzymania cmentarza komunalnego w Wojnowicach i Mogiły Zbiorowej Ofiar Terroryzmu Hitlerowskiego AEL Rattwitz
Interne Kennung: ZW.271.2.3.2026.KZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens, 98371110 Beerdigungsdienste