See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sezonowe przeglądy klimatyzacji w pojazdach kolejowych
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów instalacji klimatyzacyjnych zamontowanych w pojazdach kolejowych użytkowanych przez Zamawiającego (elektryczne zespoły trakcyjnie, autobusy szynowe, lokomotywy elektryczne oraz wagony pasażerskie), przeprowadzonych w okresie wiosenno-letnim, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.118.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - urządzenia WEBASTO CC4E
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w dwóch lokomotywach elektrycznych serii EP07P, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.118.2025 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - urządzenia WEBASTO C240 VIPER
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w dwóch autobusach szynowych serii SA108, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.118.2025 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - urządzenia VALEO REVO GLOBAL 400
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w jednym autobusie szynowym serii SA108, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.118.2025 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - urządzenia KONVEKTA HVAC
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w jedenastu pojazdach serii EN57ALc, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.118.2025-Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - urządzenia WEBASTO RAILCOOL
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w siedmiu pojazdach serii EN57AL w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.118.2025-Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - urządzenia MERAK
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w trzech pojazdach serii ED78 w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.118.2025-Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - urządzenia MERAK P35ZIR
Interne Kennung: Po.240.118.2025-Część nr 7