2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst verhuizingen voor herhuisvesting
Beschreibung: Als woonmaatschappij met om en bij de 3.500 sociale wooneenheden renoveert KANVAZ regelmatig haar gebouwen. Vooraleer er met een renovatie van een bewoond gebouw kan gestart worden, dient men alle huurders die in dat gebouw wonen te herhuisvesten naar een ander gebouw. Voor deze verplichte verhuizen voorziet KANVAZ hulp voor haar huurders en wenst ze dus beroep te doen op een professionele verhuisfirma. Alle kosten die deze verhuizen met zich meebrengen neemt KANVAZ op zich.
Interne Kennung: 2025/237
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/237 - 1
Interne Kennung: 1