2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění údržby a čištění komunikací, chodníků a ostatních dopravních ploch na území městské části Brno – Žabovřesky
Beschreibung: Předmětem zakázky je poskytování služeb a dodávek a provádění prací na území ve správě zadavatele (tj. na území statutárního města Brna, městské části Brno – Žabovřesky) včetně odstraňování závad ve schůdnosti na pozemních komunikacích, jejich čištění po zimní údržbě včetně likvidace prorůstajícího plevele a dále čištění komunikací a ostatních dopravních ploch, v rozsahu stanoveném ve smlouvě o provádění údržby a čištění komunikací, chodníků a ostatních dopravních ploch vymezených v Příloze č. 5 zadávací dokumentace, kterou je návrh smlouvy, jenž bude uzavřena. Služby tvořící předmět plnění veřejné zakázky zahrnují zejména: a) služby čištění komunikací a dalších dopravních ploch: - Blokové čištění parkovišť a přilehlých chodníků - Blokové čištění vozovek a přilehlých chodníků - Chemický postřik - Blokové čištění vybraných vozovek a přilehlých chodníků - Úklid pochodů b) čištění komunikací po zimní údržbě: - Zimní údržba komunikací a dalších dopravních ploch - Úklid komunikací, na kterých byla prováděna zimní údržba posypovým materiálem Bližší technický a technologický popis jednotlivých součástí předmětu zakázky a jejich rozsahu je vymezen v návrhu smlouvy, která tvoří součást zadávací dokumentace a bude uzavřena s vybraným dodavatelem.
Interne Kennung: Provádění údržby a čištění komunikací, chodníků a ostatních dopravních ploch na území městské části Brno – Žabovřesky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001