2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE Administrativa a FVE Provoz – ESKO-T s.r.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: Dodávka kompletního systému fotovoltaické elektrárny na klíč (dále rovněž „FVE“). Předmětem plnění je dodávka nové, nepoužité technologie fotovoltaické elektrárny včetně kompletní montáže v místě realizace, tj. na střechy stávajících objektů parc.č.st. 7847 (FVE Administrativa), parc.č.st. 5589 a parc.č.st. 7281 (FVE Provoz), součástí je i bateriový systém, nový kiosek pro technologii FVE Provoz, vše v areálu firmy ESKO-T s.r.o., Hrotovická 232, 674 01 Třebíč. Navrhované řešení dle přiložené projektové dokumentace je instalace 86 ks FV panelů o jmenovitém výkonu 455 Wp a celkovém výkonu 39,130 kWp včetně bateriového systému o kapacitě 34,8 kWh pro budovu „administrativa“, tj. FVE Administrativa, a instalace 288 ks FV panelů o jmenovitém výkonu 455 Wp a celkovém výkonu 131,040 kWp včetně bateriového systému o kapacitě 34,8 kWh pro budovu „provoz“, tj. FVE Provoz. Fotovoltaické panely budou instalovány ve sklonu 10° na střešním plášti a budou připevněné na střechu konstrukčním systémem, resp. budou použity samonosné hliníkové nosné konstrukce. VÝŠE UVEDENÉ ŘEŠENÍ JE POUZE NAVRHOVANÉ. ZADAVATEL Z DŮVODU ZACHOVÁNÍ HOSPODÁŘSKÉ SOUTĚŽE NEPŘEDEPISUJE KONKRÉTNÍ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ. JE ZCELA V DIKCI DODAVATELE, JAKÉ NAVRHNE ŘEŠENÍ. VÝKON NOVĚ INSTALOVANÉ FVE VŠAK MUSÍ BÝT PRO FVE 1 39,130 KWP S TOLERANCÍ +-2 % A K TOMU ODPOVÍDAJÍCÍ AKUMULACE. ZADAVATEL POŽADUJE, ABY MAXIMÁLNÍ KAPACITA BATERIOVÉHO ÚLOŽIŠTĚ ČINILA 34,8 KWH S TOLERANCÍ 0 % - 2 %, KAPACITA AKUMULACE V KWH NESMÍ PŘEKROČIT INSTALOVANÝ VÝKON FVE VYJÁDŘENÝ V KWP. VÝKON NOVĚ INSTALOVANÉ FVE VŠAK MUSÍ BÝT PRO FVE 2 131,040 KWP S TOLERANCÍ +-2 % A K TOMU ODPOVÍDAJÍCÍ AKUMULACE. ZADAVATEL POŽADUJE, ABY MAXIMÁLNÍ KAPACITA BATERIOVÉHO ÚLOŽIŠTĚ ČINILA 34,8 KWH S TOLERANCÍ 0 % - 2 %, KAPACITA AKUMULACE V KWH NESMÍ PŘEKROČIT INSTALOVANÝ VÝKON FVE VYJÁDŘENÝ V KWP.
Interne Kennung: Veřejná zakázka - FVE Administrativa a FVE Provoz – ESKO-T s.r.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0001