27586-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania Rozbudowa ulic Wileńska, Mielczarskiego, Aleja Wojska Polskiego, Warmińska w Braniewie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania Rozbudowa ulic Wileńska, Mielczarskiego, Aleja Wojska Polskiego, Warmińska w Braniewie
Beschreibung: opracowanie wielobranżowej kompleksowej dokumentacji technicznej rozbudowy przedmiotowych ulic: Wileńska, Mielczarskiego, Aleja Wojska Polskiego, Warmińska w Braniewie tj. projektu budowlanego i projektu wykonawczego wraz z przedmiarami, kosztorysem inwestorskim, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, projektem stałej organizacji ruchu, projektem tymczasowej organizacji ruchu wraz z dokumentacją geodezyjno-prawną (podziału działek), uzyskaniem niezbędnych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych; Przekazana Zamawiającemu dokumentacja techniczna musi umożliwiać rozpoczęcie i prowadzenie robót budowlanych łączne z robotami branżowymi bez konieczności uzyskiwania dodatkowych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji. Dokumentacja techniczna powinna być opracowana na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowego (PFU) wykonanego przez Zamawiającego, stanowiący załącznik do SWZ.
Interne Kennung: ZDP.7.252.47.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001