27587-2026 - Auftragsänderung
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Purda w 2025 roku
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Purda w 2025 roku
BeschreibungNa przedmiot zamówienia składa się kompleksowe odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny, od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe, nieruchomości niezamieszkałe, cmentarze, obiekty użyteczności publicznej, obiekty oświatowe, plaże gminne, boiska, kosze uliczne i firmy położone na terenie Gminy Purda, bez względu na warunki atmosferyczne, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów winien odbywać się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2024 r., poz. 399), ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. Dz.U. z 2023 r., poz. 1587), wytycznymi Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Warmińsko –Mazurskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 5 do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.271.33.2024