2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asset Management Systeem
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst is op zoek naar een Opdrachtnemer die een integraal Asset Management Systeem (AMS) levert, implementeert (functionerend oplevert, inclusief migratie, training, consultancy en nazorg), beheert en onderhoudt. Opdracht betreft circa 1200 gebruikers met verschillende functionaliteiten.
Interne Kennung: VrAA2026.AMS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende Dienst behoudt zich de mogelijkheid voor om gedurende deze aanbestedingsprocedure en gedurende de looptijd van de Overeenkomst de volgende wijzigingen in de Opdracht door te voeren: • Uitbreiding van software met aanvullende modules/modaliteiten. • Koppeling of oplossingen tussen de ICT-prestatie en andere systemen/software. • Wijziging van aantal gebruikers. Dit kan zowel naar boven als naar beneden zijn, met een maximum van +/- 25%.