2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa napojów bezalkoholowych oraz koncentratów wraz z urządzeniami dozującymi na potrzeby pasażerów Executive i VIP.
Beschreibung: Dostawa napojów bezalkoholowych oraz koncentratów wraz z urządzeniami dozującymi na potrzeby pasażerów Executive i VIP.
Interne Kennung: 63/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa dostawą napojów bezalkoholowych w butelkach
Beschreibung: Część 1 – Dostawa dostawą napojów bezalkoholowych w butelkach
Interne Kennung: Cz. 1 - 63/PN/ZP/TL/26
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa koncentratów soków 100%, nektarów, lemoniad, kompotów oraz soków NFC wraz z urządzeniami dozującymi postmix
Beschreibung: Część 2 – Dostawa koncentratów soków 100%, nektarów, lemoniad, kompotów oraz soków NFC wraz z urządzeniami dozującymi postmix
Interne Kennung: Cz. 2 - 63/PN/ZP/TL/26
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Dostawa koncentratów napojów wraz z urządzeniami dozującymi postmix oraz butlą CO2 10kg
Beschreibung: Część 3 – Dostawa koncentratów napojów wraz z urządzeniami dozującymi postmix oraz butlą CO2 10kg
Interne Kennung: Cz. 3 - 63/PN/ZP/TL/26