275920-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego do oddziału kardiologicznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15. Zakup jest finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia".
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego do oddziału kardiologicznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15. Zakup jest finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia".
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego do oddziału kardiologicznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15. Zakup jest finansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia". Inwestycja D 1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I". Tytuł projektu : "Kardiologia bez granic - rozbudowa i unowocześnienie infrastruktury w oparciu o nowoczesny sprzęt specjalistyczny".
Vorherige Bekanntmachung: 91166-2026
Interne Kennung: kardilogia/551/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - dostawa 2 sztuk aparatów ultrasonograficznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu medycznego do oddziału kardiologicznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15. Dostawa 2 sztuk aparatów ultrasonograficznych do oddziału kardiologicznego, zgodnie z minimalnymi warunkami technicznymi określonymi w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - dostawa zestawu do ergospirmetrii z bieżnią i cykloergometrem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa zestawu do ergospirmetrii z bieżnią i cykloergometrem do oddziału kardiologicznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15, zgodnie z minimalnymi warunkami technicznymi okreslonymi w załaczniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - dostawa defibrylatora klinicznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa defibrylatora klinicznego do oddziału kardiologicznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15, zgodnie z minimalnymi warunkami technicznymi okreslonymi w załaczniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - rozbudowa centrali monitorowania telemetrii pacjenta
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa centrali monitorowania telemetrii pacjenta na oddziale kardiologicznym Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15, zgodnie z minimalnymi warunkami technicznymi określonymi w załaczniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - dostawa monitora hemodynamicznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa monitora hemodynamicznego do oddziału kardiologicznego Szpitala SPZOZ w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 15, zgodnie z minimalnymi warunkami technicznymi okreslonymi w załaczniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5