See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji urządzeniowej dla nadleśnictw z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, obejmujące opracowanie 3 projektów planu urządzenia lasu zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dla Nadleśnictw: Jeleśnia, Koniecpol, Prószków na lata 2025-2034, wg stanu na 01.01.2025 r. Zamówienie podzielone jest na 3 części.
Vorherige Bekanntmachung: 501801-2023
Interne Kennung: RR.270.2.4.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Jeleśnia na lata 2025-2034, wg stanu na 01.01.2025 r.
Beschreibung: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Jeleśnia na lata 2025-2034, wg stanu na 01.01.2025 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego planu – w ramach Zadania Nr 1
Interne Kennung: RR.270.4.2023 - 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 77231900 Sektorale Forstplanung, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja: W stosunku do każdej części zamówienia Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia (dalej: „Opcja”). Przedmiotem Opcji mogą być wszystkie lub niektóre z czynności opisanych w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % wartości przedmiotu zamówienia określonej zgodnie z § 1 ust 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Koniecpol na lata 2025-2034, wg stanu na 01.01.2025 r.
Beschreibung: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Koniecpol na lata 2025-2034, wg stanu na 01.01.2025 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego planu – w ramach Zadania Nr 2
Interne Kennung: RR.270.2.4.2023 - 2
Los: LOT-0003
Titel: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Prószków na lata 2025-2034, wg stanu na 01.01.2025 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów
Beschreibung: Sporządzenie projektu planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Prószków na lata 2025-2034, wg stanu na 01.01.2025 r. zawierającego zapisy zadań ochronnych ujętych w planach zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 oraz prognozy oddziaływania na środowisko dla tego planu – w ramach Zadania Nr 3
Interne Kennung: RR.270.2.4.2023 - 3