275987-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – I/20 České Budějovice, severní spojka - VD-ZDS+TP+AD (bez BIM)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/20 České Budějovice, severní spojka - VD-ZDS+TP+AD (bez BIM)
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění zpracování projektové dokumentace VD–ZDS pro přípravu stavby „I/20 České Budějovice, severní spojka“, technická pomoc objednateli dle jeho potřeb při realizaci projektové přípravy a zajištění autorského dozoru při výstavbě.
Interne Kennung05PT-002258
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001