See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.
Interne Kennung: DZP.262.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7- Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0065
Titel: Część nr 65 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 66 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 67 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku
Los: LOT-0068
Titel: Część nr 68 - Dostawy materiałów medycznych jednorazowego użytku