276012-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz nadzór autorski dla zadania pn. Przebudowa przepustu oraz budowa 2 progów na rowie melioracyjnym w celu zatrzymania wody w leśnictwie Miłosna (MRN3)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz nadzór autorski dla zadania pn. Przebudowa przepustu oraz budowa 2 progów na rowie melioracyjnym w celu zatrzymania wody w leśnictwie Miłosna (MRN3)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych oraz nadzór autorski dla zadania pn. Przebudowa przepustu oraz budowa 2 progów na rowie melioracyjnym w celu zatrzymania wody w leśnictwie Miłosna w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Kwidzyn
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych dla zadania pn. "Przebudowa przepustu oraz budowa 2 progów na rowie melioracyjnym w celu zatrzymania wody w leśn. Miłosna" obejmują wykonanie następującego zakresu prac: 1) Wykonanie Inwentaryzacji przyrodniczej zgodnie z wytycznymi zawartymi w Podręczniku Wdrażania Projektu - Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej (Część I Zakres rzeczowy). W inwentaryzacji należy określić potencjalny zasięg oddziaływania i skutki spiętrzenia wody, które pozwolą ocenić bieżący stan ochrony cennych siedlisk i gatunków oraz potencjalny wpływ na nie budowy urządzeń małej retencji; 2) Sporządzenie koncepcji wstępnej inwestycji (1 egz.) poprzez przedstawienie zadań, polegających na: a) alternatywnych propozycjach rozwiązań technicznych (rysunki techniczne) zaproponowanych obiektów z ich przybliżonymi wymiarami i kubaturą, opis niezbędnych materiałów do wykonania poszczególnych obiektów z uwzględnieniem bytowania gatunków zwierząt kopiących nory i powodujących uszkodzenia gruntu; b) naniesieniu poszczególnych obiektów na mapie opracowanej na podkładzie mapy ewidencyjnej, obszaru zasięgu oddziaływania piętrzeń, w tym obszaru powstałych okresowych i stałych rozlewisk, rozpoznanie warunków gruntowo – wodnych w formie tradycyjnej i warstw wektorowych GIS; c) określeniu rodzaju i parametrów technicznych obiektów, z jednoczesnym określeniem lokalizacji, z uwzględnieniem ukształtowania terenu; d) ustaleniu kolejności wykonywania poszczególnych obiektów w inwestycji. Przy opracowywaniu koncepcji wstępnej należy uwzględnić dokumenty: - „Podręcznik Wdrażania Projektu - Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej (Część I Zakres rzeczowy)”. 3) Sporządzenie analizy efektywności ekonomicznej przedsięwzięcia (opis i koszt materiałów potrzebnych do wykonania obiektów). 4) Wykonanie dokumentacji terenowo-prawnej (jeśli będzie wymagana). 5) Wykonanie dokumentacji projektowej zgodnej z Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021 r. poz. 2454) oraz Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. z 2021 r. poz. 2458) służącej do opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót. 6) Wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót. 7) Udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wybór wykonawcy robót budowlanych przy formułowaniu odpowiedzi na złożone w trakcie postępowania pytania dotyczące treści SWZ, w szczególności opisu przedmiotu zamówienia oraz w charakterze biegłego przy ocenie złożonych ofert. 8) Wykonawca zobowiązany jest do sprawowania nadzoru autorskiego w zakresie, o którym mowa w art. 20 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo Budowlane.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje się opcji