276020-2025 - Ergebnis
Polen – Saugkehrmaschinen – Dostawa zamiatarki kołowej o pojemności zbiornika ok. 6 m3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zamiatarki kołowej o pojemności zbiornika ok. 6 m3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamiatarki mechaniczno - podciśnieniowej do utrzymania czystości zewnętrznej – 1 szt. 2. Zamiatarka musi być kompletna, wolna od wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych), technicznych oraz prawnych, nie może być prototypem, ani urządzeniem robionym na potrzeby tego zamówienia, musi być produkowana seryjnie, niewycofana z produkcji, wyprodukowana w roku 2025, spełniająca wszystkie wymagania zawarte w dokumentacji postępowania, w szczególności zał. nr 1 - OPZ; przy czym możliwe jest złożenie oferty z parametrami wyższymi (lepszymi) niż opisane. 3. Szczegółowy i uzupełniający powyższe informacje opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Wykonawca winien udzielić minimum 24 miesięcy gwarancji na zamiatarkę, na warunkach wynikających z OPZ- zał. nr 1 do SWZ. 5. Przedmiot zamówienia stanowi nadto dokonanie dostawy do wskazanego przez Zamawiającego miejsca dostawy zamiatarki oraz przeszkolenie co najmniej 5 pracowników z obsługi zamiatarki; niniejsze czynności Wykonawca jest obowiązany skalkulować w cenie zamiatarki. 6. MIEJSCE DOSTAWY Baza Transportowo-Sprzętowa ŁZUK, Łódź ul. Nowe Sady 27 b.
Vorherige Bekanntmachung67738-2025
Interne Kennung2.2.1/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück