See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy implantów neurochirurgicznych, neurostymulatorów, klipsów, stabilizatorów i innych materiałów dla Oddziału Neurochirurgii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów neurochirurgicznych, neurostymulatorów, klipsów, stabilizatorów i innych materiałów dla Oddziału Neurochirurgii Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.38.382-15.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Implanty do osteosyntezy stabilnej
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Zestaw do hybrydowej stabilizacji odcinka lędźwiowego;
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Zestaw do stabilizacji tylnej kręgosłupa
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Klipsy neurochirurgiczne
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Neurostymulatory do leczenia bólu przewlekłego I
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Neurostymulatory do leczenia bólu przewlekłego II
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Wiertła i ostrza
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Cement chirurgiczny - kranioplastyka
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dynamiczny stabilizator międzywyrostkowy
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Cement chirurgiczny – wertebroplastyka (złamania nowotworowe)
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Stabilizacja międzytrzonowa odcinka szyjnego kręgosłupa
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Proteza trzonu kręgowego w odcinku szyjnym
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Stabilizacja międzytrzonowa odcinka szyjnego kręgosłupa u pacjentów nietolerujących implantów tytanowych
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Stabilizacja międzytrzonowa TLIF
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Stabilizacja międzytrzonowa PLIF, stabilizacja odcinka piersiowo – lędźwiowo – krzyżowego, stabilizacja odcinka lędźwiowo – krzyżowego
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Dynamiczna stabilizacja kręgosłupa
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Zastawka membranowa typu Pudenz
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Drenaż komorowy, lędźwiowy i dreny dokomorowe
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Dren dokomorowy i dootrzewnowy powlekany antybiotykiem
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Substytut kości
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Komorowy zbiornik płynu mózgowo/rdzeniowego
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Zestawy do biopsji trzonu kręgosłupa
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Stabilizacja międzytrzonowa odcinka lędźwiowego z dostępu tylnego PLIF
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Elektrody do odbioru potencjałów typu D-wave
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Materiały do systemu neuronawigacji I
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Stabilizacja krzyżowa, krzyżowo-biodrowa
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Zaciski tytanowe do mocowania płata kostnego po kraniotomii
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Zastawka zmiennociśnieniowa, programowalna ze źródła zewnętrznego
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Stabilizacja między/trzonowa PLIF rozprężalna
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Zestaw do małoinwazyjnej stabilizacji tylnej kręgosłupa TH/L/S
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 – Sondy do śródoperacyjnego badania USG Doppler naczyń mózgowych
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Neurostymulatory do leczenia bólu przewlekłego III
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Zestawy do stymulacji zwojów nerwów rdzeniowych
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Stabilizacja międzytrzonowa kręgosłupa lędźwiowego z dostępu przedniego ALIF w przypadku trudnych warunków anatomicznych (możliwość mocowania do trzonów kotwicami)
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Zestaw do laminoplastyki w technice “open door”
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Zestaw do stymulacji nerwów obwodowych
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Stabilizacja międzytrzonowa kręgosłupa szyjnego z dostępu przedniego mocowana śrubami bezpośrednio do trzonu
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Elektrody i sondy
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Materiały do systemu neuronawigacji II