276043-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwareprogrammierung und -beratung – IT delivery II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIT delivery II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění potřebných kapacit IT odborníků pro realizaci implementačních služeb pro zákaznické informační systémy včetně integračních a backendových částí. Zadavatel bude na základě rámcové dohody objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Implementační služby budou poskytovány: - při vývoji a implementaci nových informačních systémů včetně odpovídajícího procesního poradenství, - při rozvoji nebo změnách stávajících informačních systémů, - při realizaci upgrade informačních systémů na vyšší verze, - při vývoji a úpravách nových a stávajících integrací v rámci informačních systémů a také na externí systémy provozované objednatelem, resp. při řešení IS/IT architektury k zajištění jejich efektivního provozování.
Vorherige Bekanntmachung48021-2022
Interne KennungVZ 22/2022 (I.Q/2025)
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensv souladu se ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72253200 Systemunterstützung, 48810000 Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0003