2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Veilig Mailen
Beschreibung: SSC Ons wil inzicht krijgen in de beschikbare oplossingen en ontwikkelingen in de markt voor veilig mailen. Met deze marktverkenning nodigen wij marktpartijen uit om hun visie, oplossingen, ideeën en aandachtspunten met ons te delen. De opgehaalde informatie helpt ons bij het toetsen van de haalbaarheid en marktconformiteit van mogelijke eisen en vormen input voor een eventuele toekomstige aanbesteding. Nog niet bekend.
Interne Kennung: 25.O.152
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: SSC Ons wil inzicht krijgen in de beschikbare oplossingen en ontwikkelingen in de markt voor veilig mailen. Met deze marktverkenning nodigen wij marktpartijen uit om hun visie, oplossingen, ideeën en aandachtspunten met ons te delen. De opgehaalde informatie helpt ons bij het toetsen van de haalbaarheid en marktconformiteit van mogelijke eisen en vormen input voor een eventuele toekomstige aanbesteding.
Interne Kennung: 1